Popunjavanje uplatnice za placanje ispita

ijovanovic
Student
Student
Pridružio se: Sreda, 23.12.2015 22:57
Modul: TS

Popunjavanje uplatnice za placanje ispita

Postod ijovanovic » Ponedeljak, 04.01.2016 00:22

Sta se tacno unosi kao POZIV NA BROJ u uplatnici kad su ispiti koje placamo prijavljeni elektronski?

Pise: "Uplata sa pozivom na vašu šifru je uvek uplata za ispite prijavljene preko Interneta!"

Koja sifra je u pitanju?

Korisnikov avatar
miloš.pavić
Student Prodekan
Student Prodekan
Pridružio se: Utorak, 17.11.2015 15:42

Re: Popunjavanje uplatnice za placanje ispita

Postod miloš.pavić » Utorak, 05.01.2016 12:26

Ukoliko plaćaš prijavu ispita, onda kao poziv na broj pišeš 08-30.

Za sve ostalo imaš ovde:

http://www.sf.bg.ac.rs/index.php/sr-RS/ ... ziro-racun

ijovanovic
Student
Student
Pridružio se: Sreda, 23.12.2015 22:57

Postod ijovanovic » Utorak, 05.01.2016 13:17

Pa znam ja kako su se do sada prijavljivali. 08-30, popunis ispitnu prijavu i odes u studentsku sluzbu.

Ali sad,koliko sam shvatio,moze da se prijavi elektronski,a onda uplatis uplatnicom u posti i ne moras da ides na fakultet zbog prijave.

Pise:
"Napomena: Prijava preko interneta i "papirna" prijava ne isključuju jedna drugu, odnosno neke ispite možete prijaviti na jedan, a neke na drugi način, ali uplata sa pozivom na vašu šifru je uvek uplata za ispite prijavljene preko Interneta!

Ispiti se mogu prijaviti i pre nego što se izvrši uplata - bitno je samo da uplata legne pre isteka roka za prijavu ispita, odnosno da se sredstva uplate najkasnije 2-3 dana pre isteka roka za prijavu ispita."

Ocigledno je da je data ta mogucnost sudeci po ovome,jedina misterija je "poziv na vasu sifru",odnosno koja je to sifra. To sam i pitao.

Poziv na broj MORA da bude nesto kao broj indeksa ili tako neki licni podatak,jer se na taj nacin zna ko je platio ispite kad legne uplata na racun fakulteta.

Ali ocigledno cu morati u studentsku sluzbu za ovu informaciju.

Korisnikov avatar
sibi
Predsednik SPSF
Predsednik SPSF
Pridružio se: Utorak, 17.11.2015 15:42

Postod sibi » Utorak, 05.01.2016 15:30

U pravu si, predpostavljamo da će svaki student imati svoj poziv na broj pa samim tim da ti se povezuje sa elektronskim indeksom, ali informaciju kako to funkcioniše i dalje nismo dobili pa ne možemo da ti pomognemo.
Svakako i dalje je prijava ispita besplatna za prva tri prijavljivanja.

Povratak na “Pitanja”